ماشین آلات کاغذ مصنوعی

شرکت پارس کاوش پلیمر، از سال 1390به تحقیق و توسعه ی  در خصوص کاغذمشغول بوده است.  تولید کاغذ سنگ از حداکثر توجیه اقتصادی برخوردار است.  این شرکت کم هزینه ترین ماشین آلات را عرضه می کند.  گروه خستگی ناپذیر تحقیق و توسعه ی مکانیکی این شرکت به کمک کارشناسان صنعت توانسته اند مشکلات مکانیکی تولید صنعتی را برطرف کنند.  این شرکت هم اکنون فناوری تولید تمام ماشین آلات کاغذ از سنگ را در اختیار دارد.  در حال حاضر، خط کامل تولید کاغذ مصنوعی در دسترس مشتریان است و این شرکت می تواند ماشین آلات لازم برای تولید محصولات کاغذی خوب و با کیفیت را عرضه، نصب، و خدمات دهی کند.

برای حفظ محیط زیست، مصرف “پلاستیک به جای کاغذ، و مخلوط پلاستیک وو کربنات کلسیم ، بهترین جایگزین است.  در حال حاضر، مشتریان می توانند با استفاده از ماشین آلات پلاستیک به تولید کاغذ مصنوعی پرداخته و فردای بهتری را برای بشریت تضمین کنند!

           

ویژگی های ماشین آلات کاغذ از سنگ:

ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ به یک دهم جای لازم برای ماشین آلات تولید کاغذ طبیعی نیاز دارند.

سرمایه گذاری کم: سرمایه گذاری مورد نیاز برای ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ، یک پنجم سرمایه گذاری مورد نیاز برای ماشین آلات تولید کاغذ طبیعی است.

تولید پاک: ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ هیچ گاز سمی تولید نمی کنند، نیاز به تصفیه ی فاضلاب ندارند، و محیط تولید کاغذی که از این ماشین آلات استفاده می کند، تمیز و بهداشتی است.

نیروی کار کم:  روش تمام خودکار ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ، نیروی کار لازم را به یک هشتم نیروی کار لازم با ماشین آلات تولید کاغذ طبیعی کاهش داده است.

بدون تولید باطله: ماشین آلات تولید کاغذ از سنگ ، فاضلاب، خاکستر ذغال سنگ، دی اکسید سولفور، و مونوکسید کربن تولید نمی کنند.

صرفه جویی در آب: هر تن کاغذ مصنوعی به آب کمی برای خنک شدن نیاز دارد و در مقایسه با آب مورد نیاز برای تولید هر تن کاغذ طبیعی، 110 تن آب صرفه جویی می کند!  این صرفه جویی برای کاهش کمبود آب قابل ملاحظه است.

صرفه جویی در برق:  مصرف برق هر تن کاغذ مصنوعی 280 کیلو وات در ساعت کمتر از مصرف برق هر تن کاغذ طبیعی است.  به این ترتیب، برق مصرفی ماشین آلات تولید کاغذ مصنوعی، یک دوم ماشین آلات تولید کاغذ طبیعی است.

خط تولید ماشین آلات کاغذ مصنوعی پل استون مجهز به ماشین آلات غلتک زنی: مواد ترکیب می شوند و به صورت اکستروژن به مستربچ خاص تبدیل می شوند.  پس از نورد، کشش، پرداخت سطحی، پوشش، و برش، مستربچ، کاغذ اولیه به دست می آید.  کارایی بالای تولید، کیفیت بالای محصول، هزینه ی کم تولید، و سطح صاف از ویژگی های تولید کاغذ مصنوعی است.  از این کاغذ می توان برای چاپ رنگی کتاب، جلد کتاب، و غیره استفاده کرد.

ماشین آلات اصلی تولید مستربچ: مخلوط کننده های سرد و خط تولید دانه های مستربچ

ابعاد کل: 40 متر طول × 5/8 متر عرض × 8 متر ارتفاع

ظرفیت تولید: 500 تا 800 کیلو در ساعت.  حدود 5000 تن در سال

ضخامت کاغذ: 0.5 تا 0.6 میلی متر یعنی 60 میکرون تا 500 میکرون

باطله ی تولید:  بازیافت خودکار، خرد کردن خودکار، پر کردن خودکار

کنترل تولید: کنترل رایانه ای خودکار، پایش خودکار، انتقال اطلاعات خودکار، مدار بسته ی خودکار

فرایند تولید: با دستگاه های ریزش خودکار مواد اولیه، تولید پاک، بدون آلودگی، بدون گرده، بدون باطله است.

نیروی کار: حدود 15 نفر در سه شیفت برای هر خط تولید

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با آقای مصلح با شماره تلفن 09123443270 تماس بگیرید.

  • ماده ی اولیه ی تولید کاغذ مصنوعی، سنگ است که به صورت پودر مصرف می شود.
  • پودر سنگ به ذرات مستربچ تبدیل می شود.
  • از مستربچ، کاغذ سنگ و کاغذ دیواری تولید می شود.
  • کاغذ سنگ به کندی می سوزد و به پودر سنگ تبدیل می شود.
کاغذ سنگی به آرامی می سوزد و ذرات پودر می شوند
کاغذ دیواری سنگی
کاغذ سنگی
ذرات اصلی
سنگ یکی از مواد خام —- پودر سنگ