آینده ی محصول

ترویج استفاده از کاغذ سنگ با هدف توسعه ی اقتصادی مبتنی بر کاهش تولید کربن و ایجاد جامعه ی طرفدار محیط زیست در کشور ایران هماهنگ است.  با افزایش مصرف کاغذ سنگ (برای چاپ، بسته بندی، تزئینات، و امثال آن)، چند تولید کننده ی داخلی به تولید این محصول روی آورده اند.  در حال حاضر، می توان از روش های تولید داخلی مناسب تری همچون امتزاج مواد خاص، و سپس، قالب ریزی / غلتک زنی، و پرداخت سطوح، جهت تولید کاغذ مصنوعی استفاده کرد.  در تولید کاغذ مصنوعی از 60  تا 80 % پودر غیر ارگانیک ( کربنات کلسیم)استفاده می شود.  مقدار کربنات کلسیم به میزان کارایی، عملی،و منطقی بودن تولید، تنوع محصول، و نیازهای بازار بستگی دارد.

کاغذ سنگ از رزین مصنوعی، پودر غیر ارگانیک، و مواد شیمیایی اضافی تولید می شود.  بخش عمده ی مواد از پودر غیر ارگانیک تشکیل می شود.  با اینکه رزین و مواد شیمیایی اضافی نقش اساسی در تولید دارند، اما چون بخش عمده ی مواد، کربنات کلسیم است، به این محصول “کاغذ سنگ” گفته می شود.  این شرکت به تازگی توانسته از سیب زمینی و ذرت، کاغذ مصنوعی تولید کند. از کاغذ مصنوعی می توان برای مصارف بسته بندی صنایع غذایی، آرایشی، و دارویی، و غیره استفاده کرد.  این کاغذ به طور طبیعی تجزیه می شود و نیازی به بازیافت ندارد.  این محصول هیچ عارضه ی منفی برای سلامتی انسان ها ندارد، با طبیعت کاملاً سازگار است.  بنابراین، با هدف تولید محصولاتی که کربن کمی تولید می کنند، انرژی کمی مصرف می کنند، و ضرری به محیط زیست نمی زنند، سازگار است.

در صورت علاقمندی به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری تولید ”کاغذ سنگ“ از شما دعوت می کنیم که با شرکت پارس کاوش پلیمر ، تماس بگیرید، یا به آن مراجعه نمایید، تا امکان آشنایی شما با مراحل تولید و ماشین آلات تولید ”کاغذ سنگ“ فراهم شود.